Proč si pořídit vestavěnou skříň?

Nevíte, jaký je rozdíl mezi běžnou a vestavěnou skříní? Tak asi ten hlavní je ve schopnosti využití volného prostoru. Skříně, které jsou vyráběny sériově v daných rozměrech, vám jen stěží poskytnou tolik úložného místa, jako skříně vestavěné v totožném prostoru. U vestavěných skříní není také problém poradit si s atypickými úhly, které mohli vzniknout nepřesnostmi při stavbě. Naši profesionální truhláři si s nimi hravě poradí a vyrobí skříň tak, že nebudou vznikat žádná nechtěná volná místa.

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci

Máte přibližnou představu o podobě vaší vestavěné skříně? Rádi byste se ale také nechali něčím inspirovat pro dořešení detailů? Navštivte naši širokou fotogalerii, ve které mimo fotografií a grafických návrhů najdete i další věci. Zejména přesné kalkulace ceny vyobrazených vestavěných skříní.

Žádný vystavený návrh se vám nelíbí a máte naprosto jinou představu o vestavěné skříni? Není problém vám zhotovit návrh a cenovou kalkulaci přesně podle vašich požadavků. Stačí navštívit studio Komandor v Liberci nebo zaslat nezávaznou poptávku přes internet.

Vestavěné skříně

Chystáte se koupit skříň do nějakého volného prostoru? Jen obtížně se vám podaří vybrat mezi běžně prodávanými sériově vyráběnými skříněmi. V každém případě je nejlepší řešení objednat si vestavěnou skříň přímo podle vašich požadavků a dle rozměrů místa, které pro ni máte vybrané.

Vysoká variabilita vestavěných skříní umožňuje jejich umístění naprosto do jakéhokoliv prostoru. Lze jimi vyplnit i místnosti s netypickými rozměry a dokonce také malé místnosti, kam by se běžná skříň nevešla. Takovýto malý prostor můžete ještě následně opticky rozšířit vhodným použitím zrcadel.

Nechat si navrhnout skrytou nebo přiznanou skříň?

Mimo osobních preferencí rozhoduje o skrytí či přiznání skříně jeden další podstatný faktor. Tím je místnost, ve které bude vestavěná skříň umístěna. Pokud se jedná o malou místnost, je doporučováno nechat si vyrobit skrytou skříň. Toho je docíleno použitím vhodných barev a celých dveří. Ve velkých místnostech by bylo skrytí skříně naprosto zbytečné a ani by nebylo příliš estetické. Místnost by pak vypadala příliš prázdně a přitom by nebylo možné ji nějakým způsobem „oživit“.

Kvalitní vestavěná skříň nemá být pouze úložištěm věcí, ale i pěkným bytovým doplňkem. Aby se to podařilo i ve vašem domově, můžete výběr materiálu, doplňků a všech možných detailů konzultovat s našimi designéry. Ti se snaží o to, aby námi vyráběné vestavěné skříně vypadaly moderně a byly ozdobou vašeho domu či bytu.

Kontaktujte nás

Kontaktujte studio Komandor v Liberci nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.