Jaký nábytek na míru dále vyrábíme?

Společnost Komandor na českém trhu působí již od roku 1995 a není tedy divu, že v nabídce je i jiný sortiment kromě vestavěných skříní. Abyste si udělali lepší představu o vyráběném nábytku, prostudujte si kompletní seznam.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou naším hlavním sortimentem. Vyrábíme je již od roku 1995 a za tu dobu s nimi máme bohaté zkušenosti. Stejně jako u ostatního dodávaného nábytku garantujeme špičkovou kvalitu a rychlost dodání.

Dělící dveře

Koupil jste dům s obrovskými špatně řešenými prostorami. Nechcete ovšem ztrácet čas zdlouhavými stavebními úpravami? Nechte si instalovat dělící interiérové dveře přímo na míru.

Knihovny

Knihovna, samozřejmě plná, může být vynikajícím bytovým doplňkem a zároveň také vaší vizitkou. Knihovna řešená na míru také zabírá minimum prostoru, který tak můžete využít pro jiný nábytek či bytové doplňky.

Šatní systémy

Hromady neroztříděného oblečení. To je velmi častý problém špatně promyšleného úložného systému. Nechte si od nás poradit a zhotovit takový šatní systém, který bude přehledný a naprosto vyhovující.

Šatny

Jednou z velmi praktických místností v každém domě či bytě je šatna. Pokud tedy máte tu možnost, rozhodně si ji vybavte. Nejlépe uděláte, když si pořídíte nábytek přímo na míru dle vašich požadavků.

Předsíně a haly

Předsíň nebo hala nemusí sloužit pouze jako místo pro převlékání, ale také jako úložiště sezónního oblečení. Aby to však bylo možné, musí na to být kapacitně upraveny. Nejlépe instalací vestavěných skříní až ke stropu.

Dětské pokoje

Zařizujete dětský pokoj? V takovém případě byste se rozhodně neměli nechat unést momentálními preferencemi, ale myslet také na praktičnost do budoucna. Nechte si tedy poradit od našich designérů a následně vám takovýto návrh můžeme vyrobit.

Obývací pokoje

Obývací pokoj je místností reprezentativní a měli byste na to myslet i při výběru nábytku. Ten by měl být řešen tak, aby vám poskytoval dostatek potřebného úložného prostoru a zároveň byl i estetický.

Pracovny

Kvalitní stůl a rozumně velká skříň na potřebné dokumenty, to je naprostý základ dobré kanceláře. Aby co nejvíce splňovala vaše požadavky na efektivitu práce, měla by být zhotovena na míru.

Ložnice

Ložnice by měla být, co se týče vybavení, jeden kompaktní celek. Při výrobě by mělo být dbáno na efektivitu úložných prostor, ale také na celkový výsledný dojem. V takové místnosti pak budete rádi usínat.

Podkroví

Neobývané podkroví nemusíte přenechat pouze pavoukům. Lze do něj ukládat málo používané věci a oblečení. Aby v nich byl přehled, je vhodné objednat si vestavěnou skříň se šikmými dveřmi určenou přímo do těchto míst.

Solitéry

Snad v každé místnosti najde uplatnění nějaký drobný nábytek. Ať už se jedná o stolek pod televizi, prádelník či něco jiného. Aby přesně zapadl do místnosti, objednejte si řešení na míru.

Korpusy

Korpus je nejdůležitější část skříně. U něj si musíte vybrat ze dvou materiálů, které mohou být použity k jeho výrobě. Jsou jimi levnější lamino a případně dražší dýha do reprezentativních prostor se zvýšenou pravděpodobností nešetrného zacházení.

Výplně

U dvířek kromě samotného materiálu, ze kterého je tvořena hlavní část, si musíte vybrat i výplň. Samozřejmě pokud je nechcete mít plná. Vybírat můžete mezi sklem, výplety, ratanem a mnohými dalšími materiály.

Rámy

Výběr rámů je závislý na zatížení a samozřejmě i na vašich preferencích. Běžně jsou používány rámy z ušlechtilé oceli nebo z lehkého, dobře zpracovatelného hliníku.

Doplňky

U výroby nábytku naše služby nekončí. Prodáváme i mnohé doplňky do nich. Nejčastěji výsuvné šatní tyče nebo drátěné programy na ukládání oblečení.

Kontaktujte nás

Kontaktujte studio Komandor v Liberci nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.